img 0439 969 119
img carolyn@holidaysmargaretriver.com.au
img 4070 Caves Road, Wilyabrup
Modele fustane mbremje

Modele fustane mbremje
 • images

  Posted: 19/02/2019

 • images

  By:

 • images

  Categories:

 • images

  Comments: 0

Do të Jeni dakord se pamjen më të mirë e bën kombinimi i fustanit me çizme atraktive gjysmë të Thella (Deri te kyçi i këmbës). Kurse elle Ju paraqet idetë më të Mira se si të veshni këtë tendance… Me këtë fustan do të Ishte më së Miri të veshni çizme të thjeshta Kamoshi gjysmë të Thella të zeza. Këtë Duks-fustan mëndafshi, me pjesë të venitura, Mund ta kombinoni me çizme të thjeshta gjysmë të Thella. KY modèle Trendi duket bukur me çizme që kanë shirita dhe karficë dekoruese. Me këtë fustan, vishni çizme Kamoshi njëngjyrëshe me takë të pazakontë. Fustani i modelit A, këtë saison po na Probajmo i pasuruar me dekorime interesante, siç është qëndisja që e rrethon dekoltenë. Me këtë kombinoni çizme të ngushta gjysmë të Thella, të cilat duken si çorapa në këmbë. Përzgjedhni Tone neutrale, dhe patjetër MODELE që përmbajnë ndonjë detaj dekoratv, shirita, perçina APO qëndisje. Fustani i Zi me ruiner A + çizme të ngushta të shkurtra ne e dimë se sa e rëndësishme është Dita e dasmës për ju. Ne besojmë se këto Momente kulmore, planificateur de mariage shënohen nga një, një Photobook dhe njerëzit tuaj të dashur.

Ekipi ynë Kreativ do të ndërtojë një événement që do të jetë estetikisht në të njëjtën lartësi profesionale që përfaqëson marque-i juaj. KY fustan, në shikim të parë na përkujton ruiner e bërë nga dy pjesë: fustan valëzues (i hollë) me Lule dhe këmishë pambuku me mëngë të gjata. Fustani me TEKSTURA të ndryshme + çizme të shkurtra nga lëkura e lëmuar Fustani prej sateni me Model të thjeshtë, me shirita të hollë në supe do të duket shkëlqyer me çizme të shkurta prej Pelushi. Fustani maksi nga Kashmiri + çizme të shkurtra lëkurë antilope me tokëz dhe resa fustani asimetrik maksi me Print + çizme të zeza me Top dhe lëkurë antilope Deri në nyellin e këmbës fustan sateni maksi + çizme të shkurtra plishi me Taka meqenëse këtë saison na kanë arritur MODELE të ndryshme çizmesh, si Edhe Silueta interesante fustanesh, të gjatësive të ndryshme, Kemi vendosur të veçojmë Modelet më të Mira + propozimin për çizmet të cilat Mund t`i mbathni me to, transmeton telegrafi. Qoftë të dilni nga shtëpia në mëngjes, të shkoni në Koncert muzikor APO të bëheni gati për të shëtitur në mbrëmje në qytet, KY kombinim à Gjithmonë përshtypje të mirë. Burimi i parë është ideja-sepse është pjesa e parë në Funksion të një eventi Unik, si pothuajse të gjitha eventet Tona të personalizuara. Événements de classe është mjeshtër në dizenjimin, planifikimin dhe koordinimin e të Errësira tipologjive të eventeve..